RR 701 Vápeč

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 07:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:41

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 05:13
Žilina 07:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 05:13
Pezinok 05:29
Trnava 05:44
Leopoldov 05:56
Piešťany 06:07
Trenčín 06:35
Trenčianska Teplá 06:43
Ilava 06:50
Púchov 07:00
Považská Bystrica 07:19
Bytča 07:28
Dolný Hričov 07:31
Žilina 07:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).