RR 701 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 07:45
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 05:13
Žilina 07:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 05:13
Pezinok 05:29
Trnava 05:44
Leopoldov 05:56
Piešťany 06:07
Trenčín 06:35
Trenčianska Teplá 06:43
Dubnica nad Váhom 06:47
Ilava 06:50
Ladce 06:53
Púchov 07:00
Považská Bystrica 07:24
Bytča 07:33
Žilina 07:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).