RR 17720 Bezovec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:59
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 22:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 20:35
Bratislava hlavná stanica 22:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 20:35
Považská Bystrica 20:59
Púchov 21:14
Trenčianska Teplá 21:30
Trenčín 21:37
Trenčianske Bohuslavice 21:47
Nové Mesto nad Váhom 21:52
Piešťany 22:04
Leopoldov 22:16
Brestovany 22:22
Šenkvice 22:41
Bratislava hlavná stanica 22:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).