RR 17716 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak v stanici o 19:12
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 21.03.2021 o 19:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 16:16
Bratislava hlavná stanica 19:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 16:19
Bytča 16:35
Považská Bystrica 16:47
Púchov 17:02
Ilava 17:13
Dubnica nad Váhom 17:20
Trenčianska Teplá 17:27
Trenčín 17:35
Trenčín-Zlatovce 17:39
Nové Mesto nad Váhom 17:55
Piešťany 18:08
Leopoldov 18:22
Brestovany 18:28
Pezinok 18:54
Bratislava hlavná stanica 19:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).