RR 17612 ŠARIŠAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 11.04.2021 o 21:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Humenné 14:06
Bratislava hlavná stanica 21:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 14:06
Strážske 14:15
Vranov nad Topľou 14:32
Prešov 15:36
Margecany 16:07
Krompachy 16:16
Spišská Nová Ves 16:36
Poprad-Tatry 16:58
Liptovský Hrádok 17:42
Liptovský Mikuláš 17:51
Ružomberok 18:08
Kraľovany 18:25
Vrútky 18:39
Žilina 19:06
Považská Bystrica 19:27
Trenčianska Teplá 19:51
Trenčín 19:57
Piešťany 20:18
Brestovany 20:30
Bratislava hlavná stanica 21:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).