RR 16702 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.02.2021 o 06:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 05:26
Bratislava hlavná stanica 06:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:26
Trenčín-Zlatovce 05:29
Trenčianske Bohuslavice 05:35
Nové Mesto nad Váhom 05:41
Piešťany 05:52
Leopoldov 06:04
Brestovany 06:10
Bratislava hlavná stanica 06:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).