RR 15715 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 23:02
Meškanie 73 min.

Posledná aktualizácia údajov: 30.04.2021 o 23:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:21
Žilina 21:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:21
Šenkvice 19:40
Trnava 19:52
Brestovany 19:57
Leopoldov 20:04
Veľké Kostoľany 20:09
Piešťany 20:15
Trenčín-Zlatovce 20:41
Trenčín 20:48
Trenčianska Teplá 20:56
Púchov 21:13
Považská Bystrica 21:27
Žilina 21:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).