REx 825 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 11:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 07:36
Margecany 11:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 07:36
Medzibrod 08:00
Podbrezová 08:19
Chvatimech 08:23
Brezno 08:31
Polomka 09:08
Heľpa 09:20
Telgárt 09:43
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 09:58
Mlynky 10:13
Hnilec 10:23
Nálepkovo 10:35
Nálepkovo 10:36
Mníšek nad Hnilcom 10:53
Gelnica 11:10
Margecany 11:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).