REx 822 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 18:18
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 18:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Margecany 14:48
Banská Bystrica 18:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 14:48
Gelnica 14:57
Mníšek nad Hnilcom 15:14
Nálepkovo 15:31
Hnilec 15:43
Mlynky 15:54
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 16:08
Telgárt 16:22
Červená Skala 16:29
Heľpa 16:45
Polomka 16:57
Gašparovo 17:09
Brezno 17:23
Chvatimech 17:29
Podbrezová 17:35
Medzibrod 17:55
Slovenská Ľupča 18:03
Banská Bystrica 18:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).