REx 820 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 10:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Margecany 06:48
Banská Bystrica 10:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 06:48
Gelnica 06:57
Mníšek nad Hnilcom 07:13
Nálepkovo 07:30
Hnilec 07:43
Mlynky 08:04
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 08:17
Telgárt 08:31
Červená Skala 08:37
Heľpa 08:53
Polomka 09:05
Gašparovo 09:17
Brezno 09:36
Chvatimech 09:43
Podbrezová 09:48
Medzibrod 10:08
Banská Bystrica 10:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).