REx 1965 Tokaj

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Streda nad Bodrogom
Vlak odišiel zo stanice o 17:32
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 16:28
Čierna nad Tisou 17:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 16:28
Krásna nad Hornádom 16:36
Nižná Myšľa 16:42
Ruskov 16:48
Slanec 16:54
Kuzmice 17:02
Michaľany 17:08
Slovenské Nové Mesto 17:21
Streda nad Bodrogom 17:29
Veľký Horeš 17:41
Pribeník 17:47
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 17:50
Čierna nad Tisou 17:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).