REx 1965 Tokaj

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 17:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:58

Trasa vlaku

Košice 16:28
Čierna nad Tisou 17:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 16:28
Michaľany 17:08
Slovenské Nové Mesto 17:21
Streda nad Bodrogom 17:29
Veľký Horeš 17:41
Pribeník 17:47
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 17:50
Čierna nad Tisou 17:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).