REx 1965 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 18:05
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 16:30
Čierna nad Tisou 17:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 16:30
Kuzmice 17:04
Michaľany 17:10
Slovenské Nové Mesto 17:22
Streda nad Bodrogom 17:30
Veľký Horeš 17:41
Pribeník 17:47
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 17:50
Čierna nad Tisou 17:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).