REx 1964 Tokaj

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 07:38
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 05:54
Košice 07:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 05:54
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 06:02
Pribeník 06:06
Veľký Horeš 06:12
Streda nad Bodrogom 06:28
Streda nad Bodrogom 06:29
Slovenské Nové Mesto 06:39
Michaľany 06:51
Košice 07:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).