REx 1914 Poloniny

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 19:04
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 19:05

Trasa vlaku

Humenné 17:28
Košice 18:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 17:28
Strážske 17:38
Michalovce 17:51
Bánovce nad Ondavou 18:01
Hrinište 18:06
Trebišov 18:13
Čeľovce 18:21
Nižná Myšľa 18:45
Košice 18:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).