REx 1913 Slanec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 22:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 22:41

Trasa vlaku

Košice 21:01
Humenné 22:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 21:01
Čeľovce 21:42
Trebišov 21:50
Bánovce nad Ondavou 22:01
Michalovce 22:18
Petrovce nad Laborcom 22:23
Strážske 22:30
Humenné 22:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).