REx 1911 Ondava

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 20:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 20:35

Trasa vlaku

Košice 19:01
Humenné 20:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 19:01
Čeľovce 19:42
Trebišov 19:50
Hrinište 19:55
Bánovce nad Ondavou 20:01
Michalovce 20:10
Petrovce nad Laborcom 20:16
Strážske 20:23
Humenné 20:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).