REx 1911 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 20:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2021 o 20:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 19:01
Humenné 20:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 19:01
Čeľovce 19:42
Trebišov 19:50
Hrinište 19:55
Bánovce nad Ondavou 20:02
Michalovce 20:11
Petrovce nad Laborcom 20:17
Strážske 20:23
Humenné 20:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).