REx 1908 Laborec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 13:07
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 30.10.2020 o 13:08

Trasa vlaku

Humenné 11:28
Košice 12:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 11:28
Strážske 11:38
Michalovce 11:51
Bánovce nad Ondavou 12:01
Trebišov 12:13
Čeľovce 12:21
Krásna nad Hornádom 12:50
Košice 12:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).