REx 1908 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Výh. Slivník
Vlak prešiel stanicou o 12:44
Meškanie 16 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Humenné 11:28
Košice 12:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 11:28
Strážske 11:38
Michalovce 11:51
Bánovce nad Ondavou 12:01
Trebišov 12:13
Čeľovce 12:21
Ruskov 12:40
Košice 12:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).