REx 1906 Vihorlat

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 11:04
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:05

Trasa vlaku

Humenné 09:28
Košice 10:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 09:28
Strážske 09:38
Michalovce 09:51
Bánovce nad Ondavou 10:01
Hrinište 10:06
Trebišov 10:13
Čeľovce 10:21
Košice 10:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).