REx 1906 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 11:02
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2021 o 11:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Humenné 09:28
Košice 10:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 09:28
Strážske 09:38
Michalovce 09:51
Bánovce nad Ondavou 10:01
Trebišov 10:13
Čeľovce 10:21
Ruskov 10:40
Košice 10:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).