REx 1904 Starina

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 09:04
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 09:08

Trasa vlaku

Humenné 07:28
Košice 08:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 07:28
Strážske 07:38
Michalovce 07:51
Bánovce nad Ondavou 08:01
Trebišov 08:13
Čeľovce 08:21
Krásna nad Hornádom 08:50
Košice 08:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).