REx 1904 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 09:03
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Humenné 07:28
Košice 08:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 07:28
Strážske 07:38
Michalovce 07:51
Bánovce nad Ondavou 08:01
Trebišov 08:13
Čeľovce 08:21
Výhybňa Slivník 08:28
Slanec 08:36
Ruskov 08:40
Nižná Myšľa 08:45
Krásna nad Hornádom 08:50
Košice 08:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).