REx 1903 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 14:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.03.2021 o 14:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 13:01
Humenné 14:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:01
Krásna nad Hornádom 13:09
Nižná Myšľa 13:14
Ruskov 13:21
Slanec 13:28
Čeľovce 13:42
Trebišov 13:50
Hrinište 13:56
Bánovce nad Ondavou 14:01
Michalovce 14:11
Strážske 14:23
Humenné 14:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).