REx 1902 Kremenec

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Slanec
Vlak prešiel stanicou o 06:39
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:40

Trasa vlaku

Humenné 05:28
Košice 06:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 05:28
Strážske 05:38
Petrovce nad Laborcom 05:45
Michalovce 05:51
Bánovce nad Ondavou 06:01
Hrinište 06:06
Trebišov 06:13
Čeľovce 06:21
Košice 06:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).