REx 1902 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 06:59
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Humenné 05:28
Košice 06:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 05:28
Strážske 05:38
Petrovce nad Laborcom 05:45
Michalovce 05:51
Bánovce nad Ondavou 06:01
Hrinište 06:06
Trebišov 06:13
Čeľovce 06:21
Košice 06:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).