REx 1901 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 12:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 11:01
Humenné 12:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:01
Ruskov 11:21
Čeľovce 11:42
Trebišov 11:50
Hrinište 11:56
Bánovce nad Ondavou 12:01
Michalovce 12:11
Strážske 12:23
Humenné 12:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).