REx 1900 Abov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 05:08
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:08

Trasa vlaku

Humenné 03:33
Košice 05:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 03:33
Strážske 03:43
Petrovce nad Laborcom 03:50
Michalovce 03:56
Bánovce nad Ondavou 04:06
Trebišov 04:18
Čeľovce 04:26
Košice 05:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).