REx 1878 Dudváh

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:36
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:37

Trasa vlaku

Nové Zámky 06:56
Bratislava hlavná stanica 08:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 06:56
Palárikovo 07:06
Tvrdošovce 07:11
Trnovec nad Váhom 07:21
Šaľa 07:34
Galanta 07:48
Sládkovičovo 07:55
Senec 08:06
Bernolákovo 08:13
Bratislava hlavná stanica 08:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).