REx 1878 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:33
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 08:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 06:56
Bratislava hlavná stanica 08:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 06:56
Palárikovo 07:06
Tvrdošovce 07:11
Trnovec nad Váhom 07:21
Šaľa 07:35
Galanta 07:48
Sládkovičovo 07:54
Senec 08:06
Bernolákovo 08:13
Bratislava-Vajnory 08:20
Bratislava hlavná stanica 08:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).