REx 1868 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 18:35
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 30.10.2020 o 18:35

Trasa vlaku

Šaľa 16:41
Kúty 18:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šaľa 16:41
Galanta 16:50
Sládkovičovo 16:55
Senec 17:05
Bernolákovo 17:12
Bratislava hlavná stanica 17:32
Devínska Nová Ves 17:45
Malacky 18:00
Veľké Leváre 18:07
Sekule 18:21
Kúty 18:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).