REx 1868 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 18:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.01.2021 o 18:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Šaľa 16:33
Kúty 18:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šaľa 16:33
Galanta 16:42
Sládkovičovo 16:48
Senec 16:59
Bernolákovo 17:06
Bratislava hlavná stanica 17:31
Devínska Nová Ves 17:44
Malacky 18:00
Veľké Leváre 18:07
Sekule 18:21
Kúty 18:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).