REx 1865 Koliba

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:09
Meškanie 34 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:10

Trasa vlaku

Kúty 06:38
Bratislava hlavná stanica 07:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 06:38
Sekule 06:45
Veľké Leváre 06:57
Malacky 07:05
Zohor 07:12
Devínska Nová Ves 07:22
Bratislava-Lamač 07:28
Bratislava hlavná stanica 07:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).