REx 1863 Rudava

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:09
Meškanie 16 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:10

Trasa vlaku

Kúty 05:58
Bratislava hlavná stanica 06:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 05:58
Sekule 06:05
Veľké Leváre 06:17
Malacky 06:25
Zohor 06:32
Devínska Nová Ves 06:40
Bratislava-Lamač 06:46
Bratislava hlavná stanica 06:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).