REx 1851 Bernolák

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Sládkovičovo
Vlak odišiel zo stanice o 15:10
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:10

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:33
Šurany 15:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:33
Bernolákovo 14:49
Senec 14:56
Sládkovičovo 15:07
Galanta 15:15
Šaľa 15:25
Palárikovo 15:39
Šurany 15:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).