REx 1851 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šurany
Vlak prišiel do stanice o 15:45
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:30
Šurany 15:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:30
Bernolákovo 14:49
Senec 14:55
Sládkovičovo 15:06
Galanta 15:14
Šaľa 15:23
Palárikovo 15:37
Šurany 15:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).