REx 1850 Sládkovič

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 06:52
Meškanie 32 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:52

Trasa vlaku

Levice 03:19
Kúty 06:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 03:19
Kalná nad Hronom 03:25
Lok 03:30
Beša 03:41
Podhájska 03:50
Hul 03:58
Úľany nad Žitavou 04:03
Šurany 04:11
Palárikovo 04:20
Šaľa 04:35
Galanta 04:43
Sládkovičovo 04:49
Senec 04:59
Bernolákovo 05:06
Bratislava hlavná stanica 05:26
Devínska Nová Ves 05:39
Malacky 05:54
Veľké Leváre 06:01
Sekule 06:14
Kúty 06:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).