REx 17770 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:05
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.05.2021 o 20:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 18:22
Bratislava hlavná stanica 20:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 18:22
Zlatná na Ostrove 18:36
Zemianska Olča 18:46
Veľký Meder 18:54
Dolný Štál 19:06
Dunajská Streda 19:17
Nové Košariská 19:41
Podunajské Biskupice 19:46
Bratislava-Nové Mesto 19:57
Bratislava hlavná stanica 20:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).