REx 1775 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 19:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 19:10

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:13
Komárno 19:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:13
Bratislava hlavná stanica 17:13
Bratislava-Nové Mesto 17:23
Podunajské Biskupice 17:35
Nové Košariská 17:40
Kvetoslavov 17:46
Lehnice 17:52
Orechová Potôň 17:58
Dunajská Streda 18:05
Dolný Štál 18:19
Veľký Meder 18:31
Zemianska Olča 18:41
Zlatná na Ostrove 18:53
Komárno 19:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).