REx 1773 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak v stanici o 16:19
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:35

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:13
Komárno 18:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:13
Bratislava-Nové Mesto 16:23
Podunajské Biskupice 16:35
Nové Košariská 16:40
Kvetoslavov 16:46
Orechová Potôň 16:58
Dunajská Streda 17:14
Dolný Štál 17:27
Veľký Meder 17:40
Zemianska Olča 17:50
Zlatná na Ostrove 18:02
Komárno 18:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).