REx 1772 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:44

Trasa vlaku

Komárno 06:43
Bratislava hlavná stanica 08:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 06:43
Zlatná na Ostrove 06:57
Zemianska Olča 07:07
Veľký Meder 07:17
Dunajská Streda 07:50
Orechová Potôň 07:58
Lehnice 08:03
Kvetoslavov 08:10
Nové Košariská 08:19
Podunajské Biskupice 08:25
Bratislava-Nové Mesto 08:36
Bratislava hlavná stanica 08:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).