REx 1771 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 17:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:19

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:13
Komárno 17:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:13
Bratislava-Nové Mesto 15:23
Podunajské Biskupice 15:35
Nové Košariská 15:40
Kvetoslavov 15:46
Orechová Potôň 15:58
Dunajská Streda 16:05
Dolný Štál 16:19
Veľký Meder 16:31
Zemianska Olča 16:41
Zlatná na Ostrove 16:53
Komárno 17:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).