REx 1770 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:47

Trasa vlaku

Komárno 05:48
Bratislava hlavná stanica 07:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 05:48
Zlatná na Ostrove 06:03
Zemianska Olča 06:15
Veľký Meder 06:24
Dolný Štál 06:37
Dunajská Streda 06:50
Orechová Potôň 06:58
Lehnice 07:03
Kvetoslavov 07:10
Podunajské Biskupice 07:25
Bratislava-Nové Mesto 07:36
Bratislava hlavná stanica 07:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).