REx 1763 Lomnica

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 06:56
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 05:35
Košice 06:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 05:35
Spišská Nová Ves 05:55
Markušovce 06:01
Spišské Vlachy 06:10
Krompachy 06:15
Margecany 06:25
Kysak 06:41
Košice 06:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).