REx 1762 Lomnica

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 18:42
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:43

Trasa vlaku

Košice 17:18
Poprad-Tatry 18:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:18
Kostoľany nad Hornádom 17:25
Kysak 17:32
Margecany 17:48
Krompachy 17:58
Spišské Vlachy 18:05
Spišská Nová Ves 18:22
Poprad-Tatry 18:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).