REx 1762 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 18:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2021 o 18:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 17:12
Poprad-Tatry 18:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:12
Kostoľany nad Hornádom 17:19
Kysak 17:26
Margecany 17:41
Krompachy 17:51
Spišské Vlachy 17:57
Spišská Nová Ves 18:14
Poprad-Tatry 18:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).