REx 1760 Poprad

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 16:42
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 16:43

Trasa vlaku

Košice 15:07
Poprad-Tatry 16:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:07
Kostoľany nad Hornádom 15:14
Kysak 15:21
Margecany 15:37
Krompachy 15:47
Spišské Vlachy 15:54
Spišská Nová Ves 16:12
Poprad-Tatry 16:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).