REx 1753 Choč

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 17:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 17:11

Trasa vlaku

Žilina 15:54
Liptovský Mikuláš 17:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 15:54
Varín 16:01
Vrútky 16:14
Turany 16:24
Kraľovany 16:33
Ružomberok 16:51
Liptovská Teplá 16:58
Liptovský Mikuláš 17:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).