REx 1753 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 17:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.01.2021 o 17:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 15:45
Liptovský Mikuláš 17:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 15:45
Varín 15:56
Vrútky 16:11
Turany 16:20
Kraľovany 16:29
Ružomberok 16:46
Ružomberok 16:49
Liptovská Teplá 16:57
Liptovský Mikuláš 17:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).