REx 1751 Budatín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 16:34
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 16:34

Trasa vlaku

Žilina 14:06
Poprad-Tatry 16:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:06
Odbočka Váh 14:10
Varín 14:13
Vrútky 14:26
Turany 14:35
Kraľovany 14:47
Ružomberok 15:05
Liptovská Teplá 15:12
Liptovský Mikuláš 15:26
Liptovský Hrádok 15:38
Kráľova Lehota 15:43
Východná 15:51
Štrba 16:06
Svit 16:21
Poprad-Tatry 16:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).